לחצן שחל נייד

מאפשר לכם לחיות בלב שקט, מכל מקום ובכל רגע.

אירועי חירום רבים מתרחשים במקלחת או מחוץ לבית, ואחרים מסתיימים בנפילות שמגבילות את היכולת להזעיק עזרה. הכירו את הפתרון למצבים בהם נדרש מענה מיידי.

כאשר מדובר במצבי חירום, הזמן הוא גורם קריטי. דום לב, למשל, מוביל לאובדן הכרה תוך שניות ספורות, ואף במקרי שבץ מוחי כל רגע הוא משמעותי. מסיבה זו אנשים שמתגוררים לבד, בדגש על האוכלוסייה המבוגרת, חוששים מהתמודדות בלתי צפויה עם אתגרי השגרה היומיומיים. רובם מעוניינים לשמר את היכולת להתנהל באופן עצמאי, בבית או מחוץ לו, אך אורח החיים הזה מקשה על האפשרות לסייע להם באופן מיידי כאשר הדבר נחוץ.

שירותי טלה-רפואה שמעניקים טיפול רפואי מרחוק, על ידי שילוב בין מכשירים תומכים לבין מוקד רפואי מנוסה, הפכו לפתרון המוביל במקרים כאלה. עבור אנשים רבים מדובר בכתובת למצבים שמחייבים טיפול רפואי דחוף, אך גם לצורכי ייעוץ הנוגעים להערכת מצב כללית. במחקרים קליניים מהשנים האחרונות אף נמצא כי השירותים הללו מסייעים לשפר את איכות החיים באופן דרמטי. זאת, משום שהמענה המקצועי יכול לזהות מתי מדובר באירועים מסכני חיים ולזרז את הטיפול הנחוץ.

השימושים העיקריים בלחצני מצוקה נייחים

הקשר בין האדם שזקוק לעזרה לבין המוקד הרפואי שמקושר לשירות הטלה-רפואה, נעשה בדרך כלל באמצעות שימוש בלחצן מצוקה. מדובר במערכת תקשורת ביתית שמחוברת אל מוקד שזמין בכל שעה, ויכול לשמש לקריאה לעזרה בלחיצת כפתור פשוטה. ללא צורך בחיפוש מספרי טלפון, חיוג או התלבטות. בעל הלחצן יודע שתמיד יש לו לאן לפנות, ויכול להרגיש בטוח יותר לאורך היום.

הבעיה היא שחלק מאותם אירועי חירום מתרחשים מחוץ לבית, ואחרים מתבטאים בקשיים בהליכה או מסתיימים בנפילה. כל מצב כזה מתבטא בקושי להגיע אל לחצן המצוקה הנייח, מה שעלול להוביל לאובדן זמן יקר ולהחמרת הפציעה. נפילות רבות מתרחשות בחדר האמבטיה, כך שגם במקרים כאלה האדם שנפגע עלול להתקשות להזעיק עזרה.

לחצן שחל נייד – המענה שלכם בכל רגע מכל מקום

הצורך  בחיבור ישיר למוקד חירום מכל מקום, הוביל לפיתוח לחצני מצוקה ניידים. מדובר בלחצן מצוקה לכל דבר, אך בגודל קומפקטי, בעל סים פנימי (משמש כטלפון), דוחה מים, ניתן להטענה ולנשיאה בקלות ובנוחות. המאפיינים הללו מאפשרים לבעליו לקחת אותו לכל מקום, והופכים אותו לדרך מתקדמת ונוחה ליצירת קשר עם המוקד הרפואי.

חברת שחל מובילה את תחום הניטור הרפואי, ומפתחת מכשירים מתקדמים שמיועדים להקל על חיי מנוייה. לחצן שחל נייד הוא הדרך המתקדמת לחיבור ישיר ומהיר למוקד החירום של שחל, שפעיל לאורך כל שעות היממה וזמין לכל שאלה. לחיצה על כפתור ה-SOS שעל גבי הלחצן תחבר אתכם מיידית לנציג רפואי, עמו תוכלו לתקשר באמצעות רמקול שחבוי במכשיר.

להבדיל מלחצני מצוקה ביתיים, לחצן שחל נייד ניתן לנשיאה לכל מקום, בכפוף לטווחי הקליטה הסלולרית. כך שגם יציאה מהבית באופן עצמאי כבר אינה נושא לדאגה. בנוסף, מאחר שמדובר בלחצן דוחה מים וניתן לשימוש אפילו בחדר המקלחת, תוכלו להיות בטוחים שהוא באמת יעמוד לרשותכם כשתזדקקו לו. הלחצן מאפשר גם לאתר את מיקומכם ולקבל שיחות יזומות מהמוקד שייענו באופן אוטומטי.

המוקד הרפואי של שחל ישמח להעניק לכם ייעוץ, לזהות בעיה רפואית ולהזמין ניידת טיפול נמרץ במידת הצורך. אם עד היום חששתם שלחצני מצוקה אינם מתאימים לצרכים שלכם או של יתר בני המשפחה, לחצן שחל נייד הוא הפתרון עבורכם. ממשיכים לחיות בלב שקט, מבלי לוותר על השגרה.

צוות שחל עומד כאן לרשותכם וישמח לשתף אתכם בכל הפתרונות ששחל מציעה לכם. לרשות מנוי שחל עומד מוקד רפואי זמין ומקצועי בכל שעות היממה, תיק רפואי דיגיטלי זמין לכל אירוע, ניידות טיפול נמרץ חדשניות ומאובזרות, מכשירי אק”ג משוכללים וידידותיים לשימוש ועוד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ.

לוגו שחל

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם