בדיקת סקר לסיכון לאירוע מוחי

שירות בדיקת סקר לאבחון פרפור פרוזדורים

מחקרים הוכיחו כי פרפור פרוזדורים הוא גורם משמעותי לאירוע מוחי הנקרא בשפה הרפואית גם שבץ. זוהי הסיבה שחשוב לאבחן ולטפל מבעוד מועד בפרפור פרוזדורים: לנטר, להקשיב ולאבחן בזמן.

אם אתה סובל ממחלת לב או נמצא בקבוצת גורמי סיכון כגון: השמנת יתר, סוכרת, לחץ דם, השמנה, עישון או אם ישנה במשפחתך גנטיקה משפחתית לאירועי לב, דע כי אתה בסיכון מוגבר לפרפור פרוזדורים- תופעה שעלולה להוביל לאירוע מוחי.

שחל סקר שבץ

איך זה עובד?

מכשיר ה-CARDIO R מעביר תשדורות ממוחשבות של הפעילות החשמלית בלב. לאחר קבלת הנתונים, יוכל הצוות הרפואי במוקד של חברת שחל, לבצע ניטור ואבחון הפרעות קצב הלב. בסיום תקופת הניטור, יועבר דו”ח רפואי למערכת MROLL אליה תהיה לנבדק גישה באמצעות שם משתמש וסיסמה.
המידע על תפעול המכשיר, העברת השידור למוקד הרפואי ואופן הגישה למערכת ה MROLL (ענן), יועברו על-ידי נציג רפואי מטעם חברת שחל, שיגיע אל בית הנבדק ויסביר על תפעול המערכת.

למי מיועד השירות?

השירות מומלץ למי שנמצא בקבוצת סיכון גבוה ועונה לפחות על אחד משני הקריטריונים הבאים:

  • אנשים אשר עברו אירוע מוחי חולף או קבוע.
  • בני 65 ומעלה, אשר לוקים בשניים או יותר מגורמי הסיכון: יתר לחץ דם, סכרת, מחלת לב, מחלת כלי דם היקפית, עישון וכדומה.

 

כיצד ניתן השירות

בדיקת סקר לפרפור עליות נעשית באמצעות טכנולוגיה חדשנית, על-ידי מכשיר קרדיו R אוטוטריגר אשר עוזר לאתר ולנטר את פעולת הלב, לאבחן מרחוק ולבצע בדיקת סקר לפרפור עליות. בדיקת הסקר נעשית במהלך תקופה של כשבועיים, בסופה יוגש דו”ח רפואי.

שאלות נפוצות

כמה מן המוצרים שיש לנו להציע לך

לקוחות משתפים

הצטרפו לעוד אלפי לקוחות שחיים בלב שקט.

לוגו שחל

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם