מוקד רפואה דחופה 24/7

אנחנו כאן בשבילך, מסביב לשעון

אנחנו במוקד הרפואי כאן בשבילך כשאתה חש בטוב, כשאתה חש ברע, כשאתה מתלבט או קצת חושש, אנחנו כאן-לייעץ, לשמור עליך, לאפשר לך איכות חיים וכל זה מבלי לצאת מהבית.

תחום הטלרפואה, מאפשר אבחון ייעוץ וטיפול רפואי מרחוק
בעידן החדש, גם בדיקות נעשות מרחוק, מאפשרות מעקב וטיפול של צוות רפואי מוסמך. שילוב בין טכנולוגיה חדישה וצוות רפואי מומחה.

המוקד הרפואי הוא ליבת השירות של שחל, המובילה בתחום שירותי הטלרפואה. המוקד מאויש מסביב לשעון ע”י צוות רפואי מקצועי ומיומן בעל הכשרה ייעודית.

שירות מוקד רפואי שחל 24/7

איך זה עובד?

כאשר אתה חש שינוי במצבך הרפואי – צור קשר עם המוקד הרפואי של שחל ותשוחח עם צוות רפואי מקצועי שיוכל לאבחן את מצבך על סמך תשאול רפואי, ההיסטוריה הרפואית שלך ותוצאות שידור ממכשירי הטלרפואה שלך. שידור האקג מתקבל בתוך מספר שניות במוקד הרפואי והצוות מפענח את תוצאותיו.

כאשר נתוני האקג והתסמינים של המטופל מעידים על חשש לאירוע לבבי, ישלחו נציגי המוקד ניידת שחל יחד עם העברת כל המידע הרפואי הנחוץ. מידע רפואי מוקדם מקצר את זמן האבחון ומהירות הקליטה בפינוי לבית החולים ובמידת הצורך מאפשר טיפול מהיר בהגעת הניידת לבית המטופל.

לכל לקוח נבנה תיק רפואי דיגיטלי, המכיל את המידע הרפואי אודותיו. הצוות הרפואי שלנו יאבחן: מה מצבך, המלצות לטיפול, לעיתים להרגיע ולהשקיט את הלב, לשלוח ניידת שחל במקרה חירום.
את השידור והאבחון ניתן לעשות בכל שעה ומכל מקום בארץ ובעולם.

טכנולוגיה חדשנית מאפשרת מעקב מרחוק

מכשיר האקג הינו מכשיר קטן בגודל כף יד וידידותי למשתמש, גם למי שאינו טכני במיוחד. במידת הצורך, נציגי המוקד יוכלו להנחות כיצד להשתמש במכשיר. ההמלצה היא להעביר תשדורות גם כשהמנוי חש בטוב, כך הוא יוכל לתרגל, יהיה מיומן בתפעול המכשיר ויצירת קשר עם המוקד בזמן חירום. תגובה אוטומטית ותרגול, משמעותה איכות חיים והצלת חיים.

חברת שחל הינה החברה היחידה בישראל ובה מערך פעונחי אקג בינלאומיים מתקדמים.

המוקד הרפואי של שחל מאויש 24/7 ע”י רופאים ואחיות בעלי ניסיון והתמחות בתחום הלב – פענוח, מעקב וניטור מרחוק, מה שמסייע להם להעניק את הטיפול הרפואי המקצועי ביותר. באירועי לב כל שנייה חשובה ויכולה להפוך את האירוע מקל לקשה ולכן אבחון מהיר יכול להציל חיים.

תחום הטלרפואה הוא חדשני ומאפשר איכות חיים גבוהה, חופשיה ורגועה גם לחולי הלב. חיבור למוקד הרפואי של שחל מקנה תחושת בטחון. אנחנו כאן בשבילך. שיחת טלפון אחת יכולה להציל חיים. ברגע האמת, שחל שומרת עליך מכל מקום ובכל זמן.

שאלות נפוצות

כמה מן המוצרים שיש לנו להציע לך

לקוחות משתפים

הצטרפו לעוד אלפי לקוחות שחיים בלב שקט.

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם