ניטור מחלות כרוניות

תוכנית שחל לטיפול באי ספיקת לב

התוכנית הייחודית של שחל למעקב וטיפול בחולים כרוניים הסובלים מאי ספיקת לב, פותחה בשיתוף עם רופאים מובילים בארץ ובעולם וזמינה עבור לקוחות שחל או דרך קופותת החולים. מטרת התוכנית הינה לשפר את איכות החיים של החולים במחלה והסביבה התומכת.

השירות מציע מודל מתקדם: מעקב שוטף מרחוק על-ידי המוקד הרפואי באמצעות פרמטרים רפואיים המועברים למוקד וניטור מרחוק: שקילה, אק”ג ודופק, יחד עם בדיקת ההיסטוריה הרפואית ופרוטוקול המטופל, יוכל הצוות הרפואי להמליץ ולהנחות: אילו תרופות להוסיף, מהו המזון שכדאי לצרוך, ממה להימנע ועוד.

מעבר לחסכון בזמן והנוחות במענה טלפוני 24/7 במצבי חירום, השירות עוזר למנוע את התדרדרות המחלה, מונע מצבי קיצון כמו אשפוז ומקל על ההתנהלות בשגרה היום יומית.

אדם שעבר התקף לב

איך זה עובד?

בהצטרפות לתוכנית, יקבל המנוי מערכת הכוללת מכשיר אק”ג, משקל משדר ומד לחץ דם משדר, שיאפשרו לו להעביר מדדים רפואיים מדי יום, כך מתבצע הניטור מרחוק.

המוקד הרפואי של שחל עוקב אחרי המדדים ויוצר קשר בכל מקרה בו מתגלה חריגה בנתוני המטופל או באם המטופל לא יצר קשר ועדכן באחד המדדים. התכנית כוללת:

  • פתיחת תיק רפואי אישי, המכיל את ההיסטוריה הרפואית הרלוונטית לטיפול במצב המטופל.
  • בבית המטופל תותקן מערכת טלרפואה חכמה המאפשרת מעקב וניטור רציף: אק”ג, לחץ דם ומשקל. המטופל יונחה להשתמש במערכת מדי יום ולעדכן את המדדים במטרה לאפשר תמונה רפואית מלאה של המחלה במוקד הרפואי וזיהוי יציאה משגרה ומצבי חירום.
  • הנתונים והמדדים הרפואיים משודרים באופן אוטומטי למוקד הרפואי של שחל המאויש 24 שעות ביממה על ידי צוות רפואי מקצועי ומיומן.
  • במידה והמוקד מזהה חריגה מהנתונים שהוגדרו עבור המטופל ולפי הפרוטוקול הרפואי, הוא יבצע התערבות רפואית.
  • המוקד הרפואי שומר על קשר עם המטופל, המטופל מקבל סיכום רבעוני וכן שיחה עם גורם רפואי מדי רבעון.
  • התוכנית מאפשרת גישה לצפייה בנתונים הנאספים דרך אתר אינטרנט מאובטח.
  • במצב חירום, מקבל המטופל מענה רפואי של המוקד ובמידת הצורך, תישלח אליו גם ניידת שחל.

שאלות נפוצות

כמה מן המוצרים שיש לנו להציע לך

לקוחות משתפים

הצטרפו לעוד אלפי לקוחות שחיים בלב שקט.

לוגו שחל

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם