ניידות טיפול נמרץ של שחל

ניידות שחל

מגיעות במהירות, מצוידות במכשור הרפואי המתקדם והמקצועי ביותר בתחום הלב, מאוישות ברופא ופרמדיק המגיעים עם מידע מקדים על מצבו של המטופל וכך יכולים להעניק טיפול מהיר ויעיל, הן בבית המטופל והן בפינוי לבית החולים באם יש צורך בכך.

כאשר כל דקה חיונית להצלת חיים – ניידות שחל טיפול נמרץ מוזנקות במיוחד בשבילך.

איך זה עובד?

הזנקת ניידת שחל טיפול נמרץ, נעשית ע”י המוקד הרפואי הזמין 24/7. הצוות מבצע מרחוק בדיקת אקג, לחץ דם, בוחן את ההיסטוריה הרפואית, מתשאל את הלקוח ומאבחן את מצבו בעת השיחה הטלפונית. במידה ויש חשש לאירוע לבבי או מצב אחר המסכן את הלקוח נציגי המוקד מזניקים ניידת שחל טיפול נמרץ ודואגים להעביר לצוות הרפואי המאייש אותה את כל המידע הרפואי של המטופל.

כך מגיע צוות הניידת מוכן ומעודכן בנוגע למצבו הרפואי של הלקוח, מה שמאפשר לו לסייע ולהעניק טיפול באופן מיידי, מהיר, יעיל ומקצועי.

אמבולנס שחל שחל

אז מה מייחד את ניידות שחל?

צי הניידות של שחל הוא הגדול בארץ, אך יתרה מכך, ניידות שחל טיפול נמרץ מומחיות בכל הנוגע לאירועי לב:

  • מכשור – הניידות מעודכנות ומאובזרות במיטב הטכנולוגיה והשירותים. כוללות מערכות ניווט לווייני ואמצעי הצלה מהמתקדמים בעולם. בניידות שחל מותקנת מעבדה ניידת, המאפשרת בדיקת דם של סימני לב לזיהוי או שלילת התקף לב, בדיוק כמו בבתי חולים, כך ניתן לאבחן את האירוע בצורה מדויקת בבית הלקוח, לטפל בחולה ובמקרים רבים אף למנוע אשפוז בבית החולים.
  • מידע רפואי – לצוות הניידת יש גישה למידע רפואי מעודכן הכולל אבחנות קודמות, תרופות, תרשימי אקג ועוד. המידע הרפואי מאפשר טיפול מהיר ומלווה את הלקוח באם פונה לבית החולים, מה שמבטיח את קיצור משך האבחון ומהירות הקליטה והטיפול בעת ההגעה לבי”ח.
  • זמן אמת – בניידות מותקנות מערכות בקרה ממוחשבות העוקבות ומדווחות בזמן אמת על מיקום, הגעה והימצאות הניידת.
  • צוות – כל ניידת שחל טיפול נמרץ מאוישת ברופא ופרמדיק, צוותים מקצועיים ומנוסים אשר הוכשרו במוסדות רפואה בישראל ועברו השתלמות מיוחדת בטיפול במצבי חירום. ניידות שחל מאושרות לשימוש כניידות טיפול נמרץ ע”י משרד הבריאות.
  • איכות השירות – בניידות מערכות חיישנים ייחודיות העוקבות ומתעדות אחרי הטיפול בלקוח, זאת כדי לשמר, לייעל ולשפר את איכות השירות. חברת שחל עושה הכל כדי לדאוג ללקוחותיה, צי הניידות הוא חלק בלתי נפרד מחזון החברה והמחויבות שלה כלפי הלקוחות.

 

מידי שנה 35,000 אנשים בישראל נפגעים מאירועי לב ומוח.

באירועי חירום, כל שנייה חשובה ומהותית. האבחון הטלפוני המהיר במוקד הרפואי, לצד ניידות שחל טיפול נמרץ המאוישות בצוות מקצועי וטכנולוגיה מתקדמת, מאפשר לעשות את ההבדל בין אירוע קשה, לאירוע קל ובפעמים רבות מציל חיים.

שאלות נפוצות

כמה מן המוצרים שיש לנו להציע לך

לקוחות משתפים

הצטרפו לעוד אלפי לקוחות שחיים בלב שקט.

לוגו שחל

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם