שירות שחל עולמי

שחל איתך בכל מקום, גם בחו”ל

נסיעות לחו”ל, בעיקר לחולי לב, מלוות פעמים רבות בחשש. בין אם זו חופשה או נסיעת עבודה, היא מצריכה תכנון ומחשבה: בחירת יעד, ארגון מסלול טיולים, הזמנת מלונות, קניית כרטיסי טיסה, קביעת לו”ז פגישות, כנסים וכל שאר הפרטים הקטנים.

שירות שחל עולמי מאפשר לכם לטוס בלב שקט בזכות מכשירי אקג מתקדמים, תיק רפואי דיגיטלי והיכולת לתקשר עם מוקד רפואי דובר עברית מכל מקום בעולם ובכל זמן.

אנחנו כאן כדי שתוכלו לטייל בראש רגוע ולב שקט.

כפתור שחל נייד

איך זה עובד?

שירות שחל עולמי מציע:

אקג מתקדם – מכשיר לניטור הלב מרחוק. מכשיר האקג של שחל פורץ דרך ומשדר תרשים מכל מקום בו יש כיסוי סלולרי. מכשיר האקג קטן, שוקל מעט, ניתן לניוד בנוחות רבה ונוח לשימוש.

במקרה של חשש לאירוע לב או כשחשים ברע, ניתן לבצע בדיקה. שידור האקג מועבר ישירות למוקד הרפואי של חברת שחל המאבחן, המייעץ , מציע טיפול מתאים ומפחית חששות בעת הצורך.

מכשירי האקג הקיימים:

  • אקג (Smartheart) – משדר דרך בלוטוס מהאפליקציה, הפלאפון הנייד משדר את הנתונים למוקד.
  • אקג סנסי – מצויד בסים פנימי (ישנו סים בתוך המכשיר עצמו), צריך לבצע החלפת סים טרם הטיסה מול שירות הלקוחות והאקג באמצעות הסים הוא זה שמשדר ישירות למוקד, לא צריך טלפון איתך.
  • אקג B – האקג משדר כמו פקס, מניחים את השפורפרת הקווית צמוד לבית החזה ותהליך שליחת הנתונים דומה לתהליך הפקס  – נועד למקומות בהם אין קליטה סלולארית אבל כן יש טלפון קווי.

 

מוקד רפואי – המוקד הרפואי של שחל מתמחה בתחום הלב וכולל צוות רפואי של רופאים ואחיות העובדים מסביב לשעון: 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. המוקד הרפואי דובר עברית, מכיר אישית כל מנוי וכל מטופל ועבורו אתה לא אנונימי.

הצוות מכיר את ההיסטוריה הרפואית של כל מנוי ויכול לראות תרשימי אקג, מדדי לחץ דם ועוד, ובכך לאבחן ולייעץ כיצד לפעול.

חשוב לדעת כי אנחנו כאן בשבילכם בכל מקום, המידע שלכם זמין עבורנו בכל רגע, קול מוכר, הדובר את שפתכם נמצא תמיד מעבר לקו, קשוב ומחכה לכם. זו נקודת פתיחה חשובה בדרך לקבלת עזרה, כמו גם היכולת לשדר אקג למוקד הרפואי מכל מקום ולקבל הנחיות ברורות כיצד לפעול, אף היא מקצרת לוחות זמנים וחיונית לבריאות הלב, לזה אין מחיר.

שאלות נפוצות

כמה מן המוצרים שיש לנו להציע לך

לקוחות משתפים

הצטרפו לעוד אלפי לקוחות שחיים בלב שקט.

לוגו שחל

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם