שיתופי פעולה עם ארגונים רפואיים מובילים

תמונת הרופאים

שחל טלרפואה גאה לשתף פעולה עם Mayo Clinic מערכת בתי החולים ושירותי בריאות מהמובילות בארצות הברית ובעולם.

Mayo Clinic דורג ראשון מבין בתי החולים בארצות הברית בדירוג לשנת 2020/2021 של U.S. News & World Report. הוא משרת למעלה ממיליון חולים בשנה המגיעים מכל רחבי ארה”ב וכן ממדינות רבות אחרות בעולם.

מטה המרכז הרפואי של Mayo Clinic פועל ברוצ’סטר שבמינסוטה ובתי חולים נוספים פועלים באריזונה ופלורידה. Mayo Clinic היא מערכת בריאות המעסיקה כ-7,000 רופאים, חוקרים ומדענים ולמעלה מ-62,000 עובדים. בנוסף לבתי החולים, Mayo Clinic מפעילה מרפאות, קליניקות בתי מרקחת ופעילויות נוספות בתחומי השירותים הרפואיים.

לשחל טלרפואה הסכם עם Mayo Clinic, לפיו Mayo Clinic רוכשת משחל מכשירי SmartHeart א.ק.ג. 12 ליד וטכנולוגיה להעברת א.ק.ג ושירותים נלווים. Mayo Clinic מיישמת את ©SmartHeart Pro לשימוש במסגרת הפרוטוקולים הקליניים והטיפול בחולים שלה.

הסכם זה הוא בנוסף לשיתוף פעולה במסגרתו הודיעו Mayo Clinic ושחל טלרפואה על בחינת הפחתת אשפוזים חוזרים לאחר אשפוז בגלל התקף לב. החולים עושים שימוש בטכנולוגיית SmartHeart (מאושרת FDA) להעברת ECG מלא, 12 Lead המהווה Gold-Standard בתחום בדיקות ECG.

ההנחה המרכזית היא שהשימוש של המטופלים בבית במכשיר ה- ©SmartHeart Pro לשם העברת ECG מלא (Lead 12) יוביל להפחתת ביקורים בחדרי המיון והפחתת אשפוזים חוזרים, וזאת ללא תופעות לוואי שליליות.

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם