סמארטהארט pro לרופאים

סמארטהארט

מכשיר טכנולוגי חדשני, המאפשר איתור בעיות לבביות מכל מקום על ידי חיבור אלקטרודות ותשדורת א.ק.ג לטלפון הנייד בתוך 30 שניות בלבד.  מיועד לשימוש מקצועי ע”י רופאים.

 SmartHeart  מכשיר קטן- תועלות רבות

מכשיר הא.ק.ג SmartHeart pro  משולב עם אפליקציה שפותחה ע”י הצוות הטכנולוגי של חברת שחל –  מאפשר לרופא קבלת א.ק.ג. מהיר מכל מקום ובכל זמן. המידע נשמר ומאובטח, מאפשר לראות את התמונה כולה בנוגע למצבו של המטופל, לאתר את המידע הרפואי ששודר מן המכשיר, להשוות בין בדיקות קודמות ואף לשלוח במייל לכל גורם שייבחר. המכשיר טכנולוגי, חדשני, מספק תוצאות מהימנות, מאפשר אבחון ומענה רפואי מיידי לחולי הלב, או לחולים עם חשש לאירוע לבבי. יתרה מכך, הוא קטן, קל ולכן מאפשר התניידות בכל מקום, הוראות הפעלה ברורות המאפשרות נוחות שימוש. מאושר FDA CE   ועומד בתקן HIPPA.

כך זה עובד:

בעת הבדיקה, הרופא חוגר את רצועות האלקטרודות של המכשיר סביב בית החזה של המטופל. הרצועות מתכווננות ולכן מותאמות לכל אחד ואחת. באמצעות בלוטוס’ מועבר תרשים הא.ק.ג היישר לטלפון החכם של הרופא. לרשות הרופא עומדת מערכת מעקב שלמה, הכוללת אפליקציה ייעודית ואתר אינטרנט, שבהם הוא יכול לנהל הרשומות הרפואיות של המטופלים.

ייתרונות המכשיר רבים: מאפשר בדיקה מהירה, קבלת חיווי רציף לגבי אופן ותהליך השידור, זיהוי ואיתור מקור הסימפטומים עליהם מתלונן המטופל, השוואה בין בדיקות קודמות שתציג את התמונה בכללותה. המוקד הרפואי המקצועי של שחל, זמין 24/7  ויכול לעזור בפענוח מיידי. הטכנולוגיה החדשנית, מאפשרת בדיקת א.ק.ג מלא בלחיצת כפתור אחת בלבד, באמצעות הטלפון הנייד של מבצע הבדיקה מכל מקום בארץ ובעולם.

עולם הרפואה העתידי משלב טכנולוגיות רפואיות מתקדמות עם יכולות העברת מידע באופן מאובטח וזמין 24/7. שחל מקדמת רפואה דיגיטלית הלכה למעשה על מנת לייצר פתרונות חדשניים להצלת חייהם של חולי הלב“. ערן קריסטל, מנכ”ל שחל.

מכשיר SmartHeart  מיועד לרופאים קרדיולוגים ורופאי משפחה.  היתרונות עבורך, כרופא, הם בראש ובראשונה היכולות לספק מענה, טיפול מקצועי, מהיר גם לחולי לב או למטופלים עם חשד לאירוע לבבי ובכך להציל חיים. המטופל, מצידו – מקבל שירות תחת קורת גג אחת ואינו נדרש לפנות לחוות דעת נוספת או רופא מקצועי, שכן המידע זמין ומהימן- חווית שירות ייחודית עם ערך מוסף למטופל שיכול להציל את חייו. המכשיר מתקדם, חדשני ומתאים לכל רופא המעוניין לקבל החלטות בזמן קצר ובכל מקום. המכשיר קל לניוד, מאפשר זמינות בכל מקום, בכל סיטואציה, מאפשר לך לתת מענה חירום בכל רגע נתון. גם כאשר אתה לא בתפקיד רשמי- אתה יכול להציל חיים.

“זוהי קפיצת מדרגה עבור הרופאים והחולים. הטכנולוגיה מאפשרת טיפול מהיר, טוב וממוקד. זמן הבדיקה באמצעות מכשיר ואפליקציית SmartHeart  הינו  כ30 שניות, דבר שמרחיב את האפשרות לאבחנה ולטיפול מהיר ומדויק, ולכך משמעות רבה במיוחד במצבי חירום לבביים.” ד”ר יצחק אבנד, קרדיולוג מומחה וסמנכ”ל רפואה בשחל

לסיכום,

מכשיר SmartHeart  מציג תרשים פעילות חשמלית של הלב מכל מקום בארץ ובעולם, דרך אלקטרודות המחוברות למטופל ותשדיר א.ק.ג למכשיר הנייד של הרופא בשילוב אפליקציה חדשנית המאפשרת מעקב וזמינות נתונים, השוואה בין שידורים קודמים, הוספת מטופלים חדשים שמירת נתונים בצורה מאורגנת, יכולת לאיתורם תוך שניות ובעיקר, מתן מענה רפואי מקצועי, זמין ומהיר בכל רגע נתון.

צוות שחל עומד כאן לרשותכם וישמח לשתף אתכם בכל הפתרונות ששחל מציעה לכם. לרשות מנוי שחל עומד מוקד רפואי זמין ומקצועי בכל שעות היממה, תיק רפואי דיגיטלי זמין לכל אירוע, ניידות טיפול נמרץ חדשניות ומאובזרות, מכשירי אק”ג משוכללים וידידותיים לשימוש ועוד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ.

לוגו שחל

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם