ניטור קוצבים מושתלים

לחיות בלב שקט לאחר השתלת קוצב או מכשיר דפיברילטור

שירות שחל בשיתוף חברת ביוטרוניק, הינו שירות משלים למושתלי קוצב לב או דפיברילטור העוזר לשמור על אורח חיים שקט ומאפשר לך לשמור על שגרה – במינימום דאגות.

השירות מיועד למושתלי קוצב לב, או דפיברילטור של חברת ביוטרוניק, אשר הושתלו בעשר שנים האחרונות ומכשירם פתוח לניטור מרחוק.

השירות מציע מעקב רפואי צמוד: חבילת ניטור השומרת על ליבך, על המכשיר המושתל וצוות רפואי הזמין לשירותך הן במוקדי השירות והן על ידי שליחת ניידת בעת הצורך.

המוקד הרפואי של חברת שחל, מאויש בנבחרת מקצועית רפואית שיחד עם רשומה רפואית הכוללת את המידע הרפואי של המנוי, יוכל לנטר את פעילות הלב, לנתח את הנתונים ולפעול במידת ותתקבל התרעה חריגה המצריכה טיפול.

שחל ניטור בריאות

איך זה עובד?

המכשיר הלבבי המושתל בגופכם, יכול לשדר את המידע המאוחסן בזיכרונו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וחדישה של מכשיר הניטור Cardio Messenger.
(המוצר מיוצר ע"י חברת ביוטרוניק ונמכר על ידם)

המכשיר מאפשר קריאת נתונים, אבחון מוקדם של שינויים במצב הבריאותי ובמצב המכשיר של המושתל. המידע מועבר ישירות למוקד הרפואי של שחל, מכל מקום בארץ או בעולם.

מכשיר הקרדיו מסנג'ר מאפשר מעקב אחרי מכשיר הביוטרוניק שהושתל בגופכם. המוצר מאושר ע"י ה FDA וה CE ידידותי למשתמש, בעל צג LCD, נוח וקל לשימוש בתוך הבית או מחוצה לו, כלל המידע הנקלט במכשיר מאובטח וחסוי.

מהו המידע המועבר?
התרעות ושינויים בקצב הלב, הפרעות קצב, שינויים במדדי אי- ספיקה, שינויים במדדי האלקטרודות המושתלות ובתפקוד המכשיר המושתל. נתונים אלו נשלחים על בסיס יומי למוקד הרפואי, זאת ללא כל פעולה מצידכם. שליחת הנתונים מביאה ליעילות מקסימלית בטיפול הרפואי, ועוזרת לאתר ולטפל מבעוד מועד במצבים העלולים לפגוע בבריאות המנוי.

כמה מן המוצרים שיש לנו להציע לך

לקוחות משתפים

הצטרפו לעוד אלפי לקוחות שחיים בלב שקט.