6626*

ניטור הפרעות קצב

שירות ייחודי של שחל - אבחון מהיר של הפרעות קצב לב

הפרעות קצב לב נגרמות כאשר האותות החשמליים אשר אחראים על קצב פעימות הלב אינם פועלים באופן סדיר, כתוצאה מכך הלב פועם מהר מדי, לאט מדי, בקצב לא סדיר או עם הפסקות רגעיות בפעילותו.

הפרעות קצב יכולות לגרום לתסמינים מטרידים וללא הטיפול המתאים – אף לסכנת חיים. לשחל יש פתרונות שונים ומגוונים לאנשים הנמצאים בסיכון להפרעות קצב לב, ביניהם שירות ניטור הפרעות קצב, אותו ניתן לקבל באופן פרטי או דרך קופות החולים.

שחל ניטור הפרעת קצב

איך זה עובד?

האבחון מתבצע על ידי אחד משני המכשירים הבאים:

CardioR Loop Recorder
מכשיר שמחובר למשתמש באופן קבוע ומקליט כל הזמן.
במידה והמשתמש מרגיש במשהו, הוא לוחץ על כפתור ההקלטה.
המכשיר שומר את 2 הדקות האחרונות שקדמו לרגע הלחיצה על הכפתור, ממשיך להקליט לדקה נוספת ובסופה משדר את ההקלטה למוקד.

CardioR Loop Auto Trigger
מכשיר זה דומה בפעולתו למכשיר ה- Loop Recorder אולם יש לו גם תוספת של אלגוריתם מובנה. כאשר הוא מזהה את אחת מהאריתמיות, גם אם האדם לא חש בכך, הוא מקליט ושומר באופן אוטומטי שלוש דקות, שתי הדקות לפני האירוע ודקה אחת אחרי. בתום הקלטת הדקה הנוספת המכשיר משדר את הנתונים למוקד.
בשונה מהמכשיר הקודם אשר דורש שיתוף פעולה מטעם המטופל, כאן המכשיר מנטר ומשדר באופן אוטומטי ברגע שמזוהה הפרעה בקצב הלב וללא התערבות מצד המטופל. מכשיר זה מתאים למטופלים שמצבם אינו מאפשר להם לשתף פעולה, כמו למשל מטופלים סיעודיים או מטופלים בעלי הפרעה לא מורגשת.

שירות ניטור הפרעות קצב זמין עבורכם בשני אופנים:

  • באופן פרטי – כל מי שמעוניין להיות מנוטר שלא דרך הסקטור הציבורי, רשאי לרכוש את שירותי שחל בתשלום.
  • דרך קופות החולים – במידה והנכם מבוטחים בקופת חולים מכבי, לאומית או מאוחדת עליכם לבקש מרופא המשפחה הפנייה לבדיקת הפרעות קצב כדי שקופת החולים תוכל להפיק עבורכם טופס התחייבות (טופס 17). במידה ואתם מבוטחי קופת חולים כללית, עליכם לשלוח אלינו הפנייה מקרדיולוג או רופא משפחה, שכן לקוחות כללית מושלם זכאים להשתתפות בעלות הבדיקה וחלים עליהם רק דמי השתתפות עצמית, בהתאם להסכם מול קופת החולים.

 

שאלות נפוצות

כמה מן המוצרים שיש לנו להציע לך

לקוחות משתפים

הצטרפו לעוד אלפי לקוחות שחיים בלב שקט.

לוגו שחל

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם