כולנו רוצים לחיות חיים שקטים ללא כל חשש בריאותי כזה או אחר. כבר הוכח בעבר שבדיקות, ניטור רפואי ומענה רפואי מהיר בעת הצורך, מביאים לזיהוי מוקדם של מחלות, צמצום נזקים ואפילו הצלת חיים. אך מה עושים במקרים בהם התור הזמין הבא הוא במרחק חודשים ארוכים, או במקרה חירום קריטי שמצריך טיפול מיידי? בכתבה הבאה נכיר לכם 3 מכשירים שביחד, יכולים להציל חיים ולעזור לכם לחיות בלב רגוע ושקט.
 

המכשיר שיהפוך את הסמאטרפון שלכם לאק"ג נייד

הכירו את Smartheart. באמצעות המכשיר המהפכני והחדשני הזה, תוכלו לבדוק את הלב שלכם בשניות, בכל זמן ומכל מקום בעולם. ה-Smartheart יעביר ישירות את ממצאי הבדיקה אל הסמארטפון או הטאבלט האישי שלכם, ובכך יהפוך אותו למשדר אק"ג. לאחר מכן, תוכלו לקבל ניתוח מיידי של תרשים האק"ג מהצוות הרפואי שלנו. ה-Smartheart מאפשר אבחון רפואי מדויק ומלא של הלב, מאחר והוא בנוי מ-12 לידים, כך שבדיקתו שוות ערך לבדיקה של מכשיר האק"ג בבתי החולים. המכשיר עצמו קומפקטי, נוח לשימוש, ומאושר בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ה-FDA וה-CE.
 
מומלץ להשתמש ב-Smartheart בכל שינוי במצב הרפואי, אך גם באופן שוטף, מאחר ורוב מחלות הלב לא מייצרות תסמינים הבולטים לעין. שימו לב, בדיקות תקופתיות באמצעות ה-Smartheart מאפשרות לכם שקט נפשי, מעקב ואף אפשרות לקבלת חוות דעת מצוות רפואי מקצועי על חריגות בממצאים.