מהי רפואת העתיד אבחון

אבגדה

,טיפול והשגחה אישית צמודה הינם חלק טבעי משגרת החיים בבית. מההבנה הזאת צמחה תפיסת הטלרפואה. טלרפואה, הרפוא השידור הנתונים דרך הטלפון. מרחוק, נמנית על התחומים המרתקים והמדוברים ביותר בשיח הרפואי העדכני. יכולות הטלרפואה מאפשרות מתן מענה רפואי בכל מקום בו נמצא המנוי באמצעות בין האפשרויות לאבחון מרחוק הניתנות היום לביצוע, ניתן למנות שידור אק"ג, נתוני לחץ דם ובדיקת מרקרים בדם לזיהוי אוטם שריר הלב. כל הנתונים והבדיקות ניתנים לשידור באמצעות הטלפון.

בחברת שחל, המובילה את תחום הניטור הרפואי הטלפוני בעולם, פותחו בנוסף למכשור הרפואי המוביל מסוגו בעולם גם פרוטוקולים רפואיים המאפשרים אבחון וטיפול בבעיה הרפואית מרחוק, לצד אחסון מידע רציף על החולה ואפשרות להעבירו באופן מיידי, ממוחשב ומסודר, לרופא המטפל או לכל גורם רפואי אחר. מחקרים קליניים מה זה אומר רפואת העתיד ואיך כל זה נוגע בך? שנערכו בשנים האחרונות קובעים חד-משמעית ששימוש בכלי הטלרפואה משפר באופן דרמטי את הטיפול, חוסך זמן, מקטין משמעותית את מספר האשפוזים החוזרים, משפר את שגרת החיים.

מומחים מעריכים כי תחום הטלרפואה עומד להוות אמצעי תומך מרכזי לטיפול ומעקב בבית, בעולם הרפואה של המחר. עולם הרפואה משתנה לנגד עינינו, תהליכים שהחלו לפני שנים צוברים תאוצה. הטיפול הרפואי הופך אישי יותר, מותאם למנוי, לצרכיו, אורחות חייו ורצונותיו. והובלת תחום הטלרפואה ברחבי העולם, פיתוח, ייצור ושיווק מכשירים רפואיים המאפשרים שידור וניתוח נתונים למטרות מעקב רפואי, אבחון וטיפול מרחוק. בשחל, רפואת העתיד אומרת קידום מדובר במגמה עולמית ברורה. ברגעים אלה ממש משודרים מאלפי בתים בישראל נתוני אק"ג, לחץ דם, משקל ובדיקות דם ייעודיות – היישר אל המוקד הרפואי. נתונים אלה נקלטים, מנותחים, מושווים למידע הקיים ומתורגמים בתוך שניות – לתובנות רפואיות – ולפעולה. הרשומה הרפואית האישית של מנוי שחל זוהי השגחה רפואית צמודה וזה קורה מתעדכנת בכל שידור ובשעת הצורך זמינה בתוך שניות לגורמים רפואיים נוספים. דרך שֽגרה כבר היום, ועדיין – זוהי רפואת העתיד.

מוקד רפואי מצויד וממוחשב, המאויש בצוות רפואי היכולת להיות שם ברגע הנכון, מנוסה, שעבר התמחות מיוחדת בתחום הטלרפואה, ערוך לקריאת נתונים ותגובה מיידית בכל שנייה, בכל שעה, בכל יום בשנה. גם אלה פניה של רפואת העתיד. טיפול מיידי באמצעות כלים מתקדמים לאבחון מרחוק, מביא לצמצום בימי אשפוז. מרבית הקריאות למוקד הרפואי של שחל מסתיימות, לאחר אבחון, בהנחיה רפואית מרחוק. אלה יתרונות נוספים, משמעותיים, של רפואת העתיד.

להקשיב ולהרגיע, בצד השני של הקו, מאפשרת למנוי ולבני משפחתו להמשיך. בשגרת חייהם. זו עוד דרך בה רפואת העתיד משפרת את איכות החיים. לתת לכל האפשרויות החדשות האלה לגעת בהווה שלנו ,לפתוח דרכים חדשות, לעלות את מרכיב האחריות, השליטה והביטחון, לשפר באופן משמעותי את איכות החיים.
להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

תגובות סגורות.