טיפים לשזירת פרחים

אין כמו קבלת פנים שמלווה בסידורי פרחים מקוריים המעניקה תחושת חג, רעננות והתחדשות והופכת את האירוע לכיפי ומשמח.
טוב, את זה כולם יודעים, אבל איך עושים את זה נכון ומושלם? בקלות!
הנה כמה טיפים שיעזרו לך להוציא WOW מכל אורח ואורחת.

יופי של  גינה. השילוב בין 2-3 סוגי פרחים אהובים שקונים מחנות הפרחים וצמחייה מהגינה, יוצר סידור מרענן, מיוחד ומקורי – בכל עונה, ובמיוחד בזאת של ראש השנה בה ניתן למצוא בגינה צמחייה ירוקה ורעננה שנראית נהדר על השולחן. למשל: שרך, איקליפטוס, זרדים ועוד .

סידור של אבירים. לעיצוב שולחן ארוך שנראה כמו שולחן אבירים אפשר להניח במרחק שווה אגרטלים דומים, עם פרחים מאותו סוג, ובכך ליצור אווירה אבירית וחגיגית למראה השולחן.

משתמשים במה שיש. כל כלי שמצוי בבית יכול לשמש ככלי להצגת פרחים. כאשר מניחים ברחבי הבית מספר כלים שונים, המגוון גורם לחלל הבית להיראות מיוחד ומרענן ובעיקר מקורי.
כל מה שצריך זה לגזום את הגבעולים באורכים המתאימים וליהנות מהתוצאה.

פרחים צפים. חותכים את הפרחים סנטימטר מראש הפרח, מניחים בקערת זכוכית רחבה ונותנים להם לצוף. ניתן להוסיף נרות שטוחים בין הפרחים ליצירת אפקט מרשים ביותר.

פרחים בקומקום? בהחלט. לוקחים קומקום ישן מפח, מכניסים פרחים בצבעים בעלי גוון עדין ומוסיפים חלוקי נחל שיוסיפו ליופי… וכמובן מייצבים את הזר.

סדר בסידור. לוקחים ספוג קשיח מחנות הפרחים ושוזרים את הפרחים הגבוהים והבולטים ביותר בזוויות שונות ולאחר מכן מוסיפים את הפרחים הקצרים והבולטים פחות. ברווחים שנוצרו מוסיפים צמחייה ירוקה. מניחים את הספוג בקערה כהה ומכסים בחלוקי נחל. התוצאה: פשוט יפיפייה.

קבלו פרופורציות. חשוב להתאים את סידור הפרחים לגודל השולחן, זר קטן שמונח על שולחן ענק נעלם מהעיניים ונראה בודד. זר ענק על שולחן קטן, ולעיתים גם על שולחן גדול חוסם את קו הראייה.
על שולחן גדול חשוב להניח מספר סידורי פרחים ועל שולחן קטן סידור אחד ואלגנטי.

מגוון גוונים. מומלץ להשתמש בפרחים ועלים בעלי צבעים שונים וצורות שונות בכדי ליצור הרמוניה של צבעים. אבל… חשוב לוודא שהצבעים בסידור מאותה המשפחה.

ריחות וטעמים. מכיוון שבנוסף לסידור הפרחים המונח על השולחן, יוגשו לשולחן מאכלים עם ריחות נפלאים, חשוב שלא להניח זרי פרחים עם ריחות חזקים שעלולים להתנגש.

פשוט יפה. לוקחים כד בצבע כסף ומניחים בתוכו ורדים לבנים. השילוב הפשוט הזה יוצר מראה יפה, עדין ונעים לעין.

איך שומרים על הזרים? כדי לשמר את הפרחים שסידרנו בזר חשוב לדאוג שיש באגרטל או בכלי הקיבול שבחרנו מספיק מים.
בנוסף יש לחתוך את קצה הגבעול בחתך אלכסוני.

בהצלחה ושיהיה חג פרחוני ושמח
להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

תגובות סגורות.