“לעולם לא אנונימי”

בלעדי למנויי שחל – רשומה רפואית אישית מעודכנת

הנוסעת אתך לכל מקום בעולם

אחד מהחששות המלווים את כולנו, עם העליה למטוס,  הוא רגע בו נזדקק לתשובה והתייחסות רפואית דחופה, אי שם בעולם, במקום שאף אחד לא מכיר אותנו והשפה לא תמיד ברורה.

לעתים, גם כשהכול בסדר, צריך לענות על שאלות, לתת תשובות, להעביר מידע שלא תמיד קיים, ברור או זמין. זאת הסיבה שחשוב כל כך שתלווה אותך, בכל יציאה אל העולם, רשומה רפואית מעודכנת וזמינה.

כולנו יודעים,  לעתים קרובות, בעת אירוע לב, זמן יקר מבוזבז ושעות קריטיות הולכות לאיבוד בטרם נעשית פניה לעזרה רפואית. לידיעה שהמידע זמין בכול רגע וקול מוכר וקשוב מחכה, בכל זמן מהצד השני של הקו – חשיבות עצומה בדרך לקבלת עזרה.

ליכולת לשדר אק”ג למוקד הרפואי מכל מקום ולקבל הנחיות ברורות כיצד לפעול – אין מחיר.

תפיסת הטלרפואה, עליה מבוסס המודל של שחל, יוצאת מהנקודה שמנוי שחל לעולם אינו אנונימי.  לכל מנוייה או מנוי יש  שם והיסטוריה רפואית זמינה וברורה. הרשומה הרפואית האישית זמינה על גבי האינטרנט, מלווה אותו את המנוי בכל נקודת מגע עם הגורמים הרפואיים, בכל מקום בעולם.

באמצעות הרשומה הרפואית כל גורם רפואי, בכל מקום בעולם, יודע יכול להכיר מייד את מצבו ההיסטוריה הרפואית של המנוי:, מודע לגילו, בקיא במצבו הבריאותי ובמינוני התרופות אותן הוא נוטל. המוקד הרפואי קשוב לפעימות ליבך, 24 שעות ביממה, ערוך לתת הנחיות כיצד לפעול, מכל מקום בעולם.

(אנו מזכירים לך כי בכדי שהרשומה הרפואית שלך תהיה זמינה בפניך עליך להכנס לאתר שחל ל: “כניסה לרשומה רפואית”  ולהגדיר סיסמא – באמצעות הסיסמא תוכל להכנס לרשומה הרפואית שלך דרך האינטרנט מכל מקום בעולם)

 

שירות שחל מלווה את המנויים בכל מקום בעולם.

האפשרות לשדר אק”ג ולקבל הנחייה כיצד לפעול,

העובדה שהרשימה הרפואית שלך זמינה בכל מקום, בכל שעה,

מחזקת את הביטחון האישי, משפרת את איכות החיים.

 

מנוי שחל,

לפני הנסיעה – חשוב לוודא שהרשומה הרפואית שלך תקפה ומעודכנת. הרשומה הרפואית זמינה, ע”ג האינטרנט,

לכל גורם רפואי בכל מקום בעולם, על פי הנחייתך.

לא לשכוח לשים המזוודה את הקרדיוביפר או הקרדיו-סנסי שברשותך, כדי שיהיה ניתן לשדר, במקרה הצורך, למוקד הרפואי את האק”ג שלך.

חשוב לעדכן את המוקד הרפואי לגבי היעדים ותאריכי הנסיעה.

המוקד הרפואי של שחל קשוב לפעימות ליבך, בכל שעה, גם מעבר לים.

בכל שאלה או תחושה לא ברורה – לא להסס. להתקשר.

להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

Comments are closed.