רפואת העתיד בדרך אליך

מאת: ד”ר מיכל גולובנר
מגזין שחל לרפואת לב מתקדמת, חידושים רפואיים ואיכות חיים,
ספטמבר 2006

בתחילת שנת 2006 עברה שחל לתפיסה חדשה בכל הנוגע לניידות טיפול נמרץ לב. צי הניידות חודש בהשקעה של מיליוני שקלים והיום הניידות של שחל, העומדות לשירות המנויים, הן מהמתקדמות מסוגן בעולם. בכל ניידת שחל נמצא צוות מנוסה הכולל רופא ופרמדיק המשמש גם כנהג.

שחל היא החברה הראשונה בישראל שאימצה בניידות לטיפול נמרץ את דפוסי הפעולה המקובלים בארצות הברית, בה צוות הניידת מונה שני אנשי צוות (בארצות הברית הצוות מונה שני פרמדיקים ואילו בשחל הצוות מורכב מרופא ופרמדיק) העושים שימוש ביכולות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

שחל יישמה את דפוסי ההפעלה האמורים לאחר בדיקות מעמיקות ומקיפות, למידה ובחינה של ניידות ברחבי העולם. שחל בחרה לאמץ את שיטת העבודה המתקדמת בארצות הברית כבסיס, והמשיכה לפתח ולקדם אותה תוך השקעת משאבים רבים. אל מול עיניה של שחל ניצבה המטרה – לפתח ולייצר סביבת עבודה נוחה ואפקטיבית, לעשות כל שניתן כדי לאפשר לצוות הרפואי שבניידת את תנאי העבודה הטובים ביותר.

במסגרת ההתמודדות עם האתגר הזה, ותוך שיתוף פעולה עם מומחים, הצליחה שחל להפחית בכמחצית את משקל הציוד שנושא הצוות הרפואי. בנוסף, הותקנו בניידות מערכות הידראוליות חדישות המאפשרות פינוי והובלה של המנוי גם באמצעות איש צוות אחד בלבד.
ניתן להגיד באחריות ובבהירות:
ניידות שחל לטיפול נמרץ לב הן מהמתקדמות מסוגן בעולם, הן ברמת היכולות הרפואיות והן ברמת הטכנולוגיה והמחשוב.

להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

Comments are closed.