העיסוק החביב ביותר על כרמלה שאייאט בת ה- 65 מראשון לציון , הינו בילוי עם ארבעת נכדיה.

בימים אלו היא מצפה להולדת החמישי. בטרם פרישתה לגימלאות, עבדה כרמלה משך עשרים שנה בחברת “אמפא” וחמש נוספות במחלקה הטכנית של דואר ישראל .
מאת: גיל מלצר

את המנוי לשחל רכשו כרמלה ובעלה רוג’ר, בעברו קצין משטרה בבית המשפט בתל-אביב, בשנת 1999, במסגרת מבצע מיוחד של שחל לגמלאי כוחות הבטחון .
אותה שנה נדרש רוג’ר לעבור ניתוח מעקפים וכיום ומזה מס’ חודשים הוא שוהה במוסד סיעודי בבת ים.

ב 24.7.08 התקשרה כרמלה אל המוקד הרפואי של שחל ודיווחה כי בעלה סובל מדופק לב מואץ.

“עוד בטרם הספקתי לסיים את השיחה וכבר שמעתי את צופר ניידת הטיפול הנמרץ של שחל מתקרבת לעבר ביתנו. מייד עם כניסת הצוות הרפואי, החלו הרופא והפרמדיקים לטפל ברוג’ר שנותר שרוע על הרצפה בין המטבח לסלון, כי לא הצלחתי להרימו בכוחות עצמי. הם העבירו אותו בעדינות אל המיטה ושם המשיכו בבדיקה.
בשלב מסוים שאל אותי הרופא איזה תרופות נטל רוג’ר סמוך לארוע וציין כי יתכן שהחולשה והסחרחורת הן תוצאה של כדור כל שהוא. הצגתי בפניו את אריזת התרופה שרוג’ר נטל אותם ימים בהמלצת הרופא המטפל שלו, ומידית ידע הרופא של שחל כיצד לייצב את מצבו. לאחר מספר דקות רוג’ר התאושש וציין שהוא חש הרבה יותר טוב ואפילו לא נדרש פינוי לבית חולים.

אני רוצה להודות בשם שניינו לצוות שחל שטיפל בבעלי במסירות רבה. למוקדנית המוקד הרפואי שידעה להרגיע אותי ברגעים של לחץ ולכל משפחת שחל על היותם שם עבורינו, בכל שעה ובכל מצב”.

להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

Comments are closed.