שחל-חברת הטלרפואה המובילה בעולם

מאז הקמתה, בשנת 1987,  מקדמת שחל ללא הרף את תחום התמחותה: אבחון ומעקב קרדיאלי, מבית המנוי למוקד שחל.  אנחנו מאמינים כי הבאת הרפואה המתקדמת ביותר אל ביתו של המנוי תוך קשב מתמיד לפעימות לבו, יכולה להביא לשיפור ניכר באיכות חייו ולהגדיל משמעותית את סיכויי ההישרדות לאחר התקף לב. כיום, שחל היא חברה בינלאומית מובילה המקדמת את תחום הטלרפואה ברחבי העולם, מפתחת מכשור מתקדם לצורך מעקב רפואי מרחוק, חוקרת, הופכת מושגים שפעם היו בגדר דמיון – למציאות יומיומית.

רפואת העתיד פועלת כבר היום, בעשרות אלפי בתים בישראל

עשרות אלפי המנויים של שחל מצוידים במכשור טלרפואי מהמתקדמים בעולם, ההופך את האבחון מהבית לפשוט וידידותי. האמצעים הטכנולוגים העומדים היום לרשות הטלרפואה מאפשרים לצוות הרפואי מעקב שוטף אחרי מצבו של המנוי, בארץ או בעולם.
למנויים בשחל רשומה אישית ממוחשבת המתעדכנת עם כל שידור של נתונים רפואייים, כוללת את ההיסטוריה הרפואית הרלוונטית ופרטים מעודכנים על המצב הבריאותי, תוך השוואה מתמדת לאירועי העבר. רשומה זו ניתנת לשליפה בתוך שניות, זמינה בשעת הצורך לכל  גורם רפואי, לפי בקשת המנוי.
המוקד הרפואי של שחל מאויש  24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, בצוות רפואי מיומן הכולל רופאים ואחיות  שעברו הכשרה מיוחדת בטלרפואה. לצוות הרפואי יכולת לאבחן מרחוק, לדעת לקרוא נתונים ולתת תשובה מיידית ואחראית בכל רגע נתון.

שחל פותחת בפני מנוייה דלת רחבה לעולם הרפואה של מחר

בעולם הרפואה של מחר מהווה תחום הטלרפואה, על שלל יכולותיו, מרכיב מרכזי.
תחום הטלרפואה פותח דלת להרבה יותר מיכולות רפואיות מרחיקות לכת, הוא משנה את הגישה לחיים, מאפשר לקיים מציאות יומיומית חופשייה, רגועה  ובטוחה יותר.
בחירה בדרך של שחל היא בחירה באפשרויות העתיד, ברפואה מתקדמת ומתוחכמת השומרת על החיים ואיכותם ופותחת אפשרויות.

דרך החיים של שחל מזמינה אותנו לקחת אחריות על אורח ואיכות חיינו, עבורנו ועבור הסובבים אותנו, להימנות על אותם שנהנים כבר היום מהיכולת של רפואת העתיד.

 

להצטרפות לשירותי שחל לחץ כאן

Comments are closed.